Antonio Banderas dołączy do Indiana Jones 5

Indiana Jones
Harrison Ford prawie na pewno wraca w świetnej formie jako Indiana Jones w najnowszym wpisie w sadze przygód.

Dochodzą wieści, że Antonio Banderas to najnowsze nazwisko, które dołączyło do aktualnie filmowanej Indiany Jones 5, tym razem wyreżyserowanej przez Jamesa Mangoldaz Logana (który również był współautorem scenariusza wraz z Jezem i Johnem-Henrym Butterworthami). Po raz kolejny, tak jak w przypadku obsady poprzedniego filmu – Phoebe Waller-Bridge, Mads Mikkelsen, Boyd Holbrook i Shaunette Renée Wilson – szczegóły dotyczące postaci Banderasa i fabuły filmu są obecnie trzymane w tajemnicy. Ale to Indiana Jones, więc można się spodziewać przygód, trochę zabawy ze starożytnymi artefaktami, z którymi prawdopodobnie lepiej nie powinno się bawić, nie wiem, może z niektórymi nazistami, w zależności od tego, kiedy najnowsza przygoda pana Jonesa się skończy (mają nieprzyjemny zwyczaj pojawiania się bez zaproszenia przez niepokojąco długi okres czasu).

Jednak wiemy przynajmniej trochę więcej, kto stoi za produkcją filmu. Oprócz zaangażowania Mangolda jako reżysera – przejmując od długiego czasu sternika Jonesa Stevena Spielberga, który wycofał się z reżyserowania najnowszego filmu na początku zeszłego roku – John Williams powróci, aby skomponować film, a prezes Lucasfilm, Kathleen Kennedy, ponownie będzie produkować u boku Franka Marshalla, Simona Emanuela i Spielberga.

Indiana Jones 5 jest obecnie datowany na wydanie 28 lipca 2022 r., Ale biorąc pod uwagę ciągły pandemiczny stan świata, jaki znamy, może nie traktować tego na razie jako solidnej daty.

Dodaj komentarz