Dermabrazja – na czym polega

Pigment odpowiedzialny za plamy starcze jest podstawy wierzchniej warstwy skóry, znanej również jako naskórka. Dermabrazja polega na planowaniu i szlifowania dół górną warstwę skóry, tak aby nowa skóra rośnie na swoim miejscu. Procedura ta może być trochę szorstkie na skórze, więc uważaj na strupy lub zaczerwienienie i być łagodny dla obszaru, na którym dermabrazja została wykonana.

Terapia laserowa

Laseroterapia idzie prosto do źródła plamy starcze: nadmiar melaniny lub melanocytów, które tworzą ciemny pigment plamy starcze „w pierwszej kolejności. To niszczy je za pomocą światła laserowego i jest bardzo skuteczny w usuwaniu plam. Ta szczególna technika może wymagać liczbę sesji i może kosztować sporo pieniędzy jednak.

Krioterapia

Krioterapia polega na zamrożeniu górną warstwę skóry z plamami z wykorzystaniem ciekłego azotu lub innych środków zamrażania. Podobnie jak w przypadku terapii laserowej, nadmiar pigmentu zostaje zniszczona, a technika ta znikać plamy starcze może być bardzo skuteczne, nawet jeśli niewielkie przebarwienia lub blizny może czasem zdarzyć.

Chemical Peel

Innym sposobem usuwania plam starczych jest stosowanie peeling chemiczny. Ta szczególna technika usuwania plam wykorzystuje kwas, który będzie spalić górną warstwę skóry i spowodować, że skórki, całą drogę w dół do wieku spoty siebie. W tym czasie, nowe skóry zazwyczaj formę; Wiek spot-darmo, albo przynajmniej znacznie mniej zawodny.

Po więcej informacji zapisać się do naszego darmowego newslettera z porad kosmetycznych z profesjonalnych modeli, odwiedź dziś nasz portal kosmetyczny. Zapisanie się dziś dadzą Ci dostęp do tajemnic, że ponad 99% kobiet nigdy nie będzie wiedział!

Dodaj komentarz