Dolce & Gabbana Light Blue Italian Zest Pour Homme

Właśnie zaczął się sezon letni i już jesteśmy nękani przez wysokie temperatury. Jedziemy na świeże powietrze, pływanie itp … Ale kiedy jest gorąco, trzeba wybrać i używać jakieś perfumy. Latem wolimy raczej lekki, świeży zapach. I moim zdaniem, Dolce & Gabbana Blue Light Light Zest jest idealny na lato. Odkrywamy to razem.
Dolce & Gabbana Light Blue Italian Zest Pour Homme

Light Blue jest gwiazdą zapachów z domu Dolce & Gabbana. Posiada 3 wersje, w tym Italian Zest który ukazał się kilka tygodni temu.
Jak sama nazwa wskazuje, Dolce & Gabbana Light Blue Italian Zest zawiera śródziemnomorskie nuty cytrusowe.

Butelka perfum posiada zaokrąglone linie. Wykonana jest przeźroczystego szkła z cytrynową zawartością.

Nuty głowy: imbir, kalabryjska bergamotka, mrożony grejpfrut, mandarynka z Sycylii

Nuty serca : Piperz syczuański, Woda różana

Nuty bazy : kadzidło, piżmo i mech dębowy

Dolce & Gabbana Light Blue Italian Zest Pour Homme

Moja opinia na temat Dolce & Gabbana Light Blue Italian Zest Pour Homme
Na razie nigdy nie byłem rozczarowany perfumami Dolce & Gabbana. Italian Zest jest częścią aromatycznej rodziny hesperid. Jest to również jedna z najbardziej wyczekiwanych perfum męskich perfum w 2018 roku .

Założyciele marki chcieli nas zabrać na Capri, włoską wyspę położoną w Zatoce Neapolitańskiej, znaną z piękna. Firma Dolce & Gabbana chciała także złożyć hołd śródziemnomorskim zapachom, takim jak cytrusy lub rozmaryn.

Dolce & Gabbana Light Blue Italian Zest Pour Homme, idealny zapach słoneczny na lato. Atak rozpoczyna się od świeżych i pikantnych nut cytrusów. Z obecnością grejpfruta i mandarynki. Wygląda niemal jak skórka mandarynki. Serce zapachu odsłania aromatyczne i pikantne nuty, które są dość lekkie. Dno dostarcza cieplejsze nuty kadzideł, piżma i mchu dębowego. Są jednak na szczęście bardzo lekkie.

W końcu jest to dość elegancki zapach do noszenia bez umiaru, szczególnie w przypadku upałów. Z osobistego punktu widzenia, często waham się z wyborem perfum, kiedy jest bardzo gorąco, z obawy, że moje perfumy są zbyt ciężkie i zbyt mocne. Italian Zest jest lekki i dlatego jest idealny na lato.

Dolce & Gabbana Light Blue Italian Zest Pour Homme ma średni ślad i całkiem niezłą trwałość . Będzie pasować każdemu, kto szuka lekkiego i eleganckiego zapachu.

Dodaj komentarz