HBO Max otrzyma duży, trzyczęściowy serial dokumentalny DC Comics

komiksy
Usługa przesyłania strumieniowego WarnerMedia HBO Max wkrótce stanie się domem dla dużego, trzyczęściowego serialu dokumentalnego szczegółowo opisującego historię i kulturowe wpływy DC Comics, a także pochodzenie wytwórni komiksowej i jej zmiany w ciągu ostatnich kilku dekad.

Nowy serial dokumentalny wyjdzie Leslie Iwerks, reżyser filmu dokumentalnego z 2007 roku The Pixar Story.

Nadchodzący serial dokumentalny zostanie wyprodukowany przez Warner Bros. Unscripted Television i Warner Horizon; Greg Berlanti dołączy do Leslie Iwerks, aby stworzyć trzyczęściowy projekt. Fani DC Comics będą mogli dokładnie przyjrzeć się, jak powstała firma komiksowa i jej kultowe postacie, a także jak wyrosła na potęgę, jaką jest dzisiaj.

Firma ma ponad 80-letnią historię do omówienia i chociaż nie odniosła przytłaczającego sukcesu, jaki widzi Marvel w ciągu ostatnich kilku lat, DC ma własną rozległą historię teatralną i telewizyjną, a także nowsze projekty, takie jak scenariusze podcastów.

komiksy

HBO Max, firma WarnerMedia, jest nowym miejscem do oglądania większości tych mediów DC, w tym tytułów, które wcześniej były dostępne za pośrednictwem platformy DC Universe – która jest teraz zarezerwowana dla cyfrowych komiksów w ramach miesięcznej subskrypcji. Programy DC na HBO Max obejmują Doom Patrol, Batwoman, Young Justice, Watchmen i wiele innych.

DC ma bogatą spuściznę ponad 80 lat kultowego opowiadania historii: od wprowadzenia Superbohatera Supermana w 1938 roku do niesamowitych filmów, programów telewizyjnych, kreskówek, gier i komiksów, które były synonimem superbohatera przez kolejne pokolenia. Jesteśmy bardzo podekscytowani, że możemy zanurzyć się w tej historii i zabrać fanów w tę niesamowitą podróż

Dodaj komentarz