Mugler Perfuming Brushes

flakon perfum
Jeśli spojrzymy na ostatnie trendy w perfumiarstwie, możemy zauważyć dobre na opakowaniu i formacie zapachów, jak roll on minis, ołówki, olejki, właściwie w zeszłym roku Mugler wypuścił ołówki perfum Aura, Angel i Alien, 3 kultowe zapachy marka i w tym roku ich wypuszczone pędzle do perfum.

Przede wszystkim muszę powiedzieć, że byłem dość sceptycznie nastawiony do tego formatu, czy będzie działał dobrze, ponieważ w przeszłości było kilka niepowodzeń marek próbujących zrobić to samo, ale teraz jest też jedna rzeczywistość, ludzie podróżują znacznie więcej, większość z nich używa tylko walizki podręcznej, która ogranicza ilość płynów, które możesz nosić, aby uniknąć wycieku płynów.
Tak wiele kobiet nosi perfumy na swoich torebkach, znowu unikają przecieków, a także problemu z wagą, ponieważ wielu moich znajomych na przykład wydaje się nosić brzegi w swoich torebkach, już to wiem i prawdopodobnie znasz Aurę, Angel, Alien z Muglera, więc tym razem chodziło o przetestowanie formatu i pytanie „Czy działa tak dobrze jak zwykła butelka” Przekonajmy się…

Ten nowy rodzaj pędzla z syntetycznym włosiem umożliwia łatwą i spontaniczną aplikację. Rozwijając ten format podróży, marka oferuje konsumentom nowy produkt kosmetyczny do noszenia. Wypełniony 7 ml zapachu, umożliwia intuicyjną aplikację dzięki systemowi dozowania za pomocą przycisków: za pomocą jednego kliknięcia zapewnia idealną dawkę zapachu do dowolnej części ciała, jakiej pragnie użytkownik. Jego pędzelek z aplikatorem został zaprojektowany z białego syntetycznego włosia, ale w przyszłości może być również opracowany z innych materiałów, na przykład z flokowaną lub silikonową końcówką. Dla Muglera opakowanie zostało opracowane z aluminium w trzech różnych odcieniach anodowania przy użyciu szczególnie złożonego procesu przemysłowego, a następnie nadrukowano metodą sitodruku w kolorze czarnym lub białym, w zależności od produktu. Ta szczoteczka ma tę dodatkową zaletę, że można ją ładować.

Możliwość ponownego naładowania jest ogromnym plusem, ponieważ generowanie odpadów nie jest fajne, a Mugler jest jedną z niewielu marek w przemyśle perfumeryjnym, które mają tę opcję również w swoich butelkach z wkładami, które można kupić. Te pędzelki można delikatnie nakładać na punkty tętna: tył nadgarstków, za uchem, wzdłuż szyi. Testując szczoteczkę, popełniłem błąd, wielokrotnie naciskając tubę i powstał pierwszy bałagan, zacznij powoli, aż znajdziesz, dobierz odpowiednią ilość dla swojej skóry, nałóż i pozwól jej się uspokoić, zrób to tak, jak myślałem, że nie poczuję zapachu, bo zaufaj mi, że tak! działa idealnie w taki sam sposób, w jaki używa się perfum z butelki, więc myliłem się, że działa idealnie dobrze, łatwy do noszenia w torbie, masz możliwość napełnienia go, więc jest to bardzo fajna opcja.

Mugler Perfuming Brushes są dostępne w wersjach Aura, Angel i Alien

Dodaj komentarz