Perfumy, które nikogo nie zostawią w spokoju

perfumy
Są dni, dosłownie na ostrzu noża, wolałbyś wydrapać „ukochanej” oczy, a dzień (często niecałą godzinę) później napiszesz wiersze o wspólnym życiu do śmierci. Witaj we Włoszech! Dzięki Bogu zapachy stworzone przez włoskich projektantów takie nie są. Ale są tak piękne i wyjątkowe, że wybór tylko jednego z nich to czasami prawdziwa mentalna bitwa.

Gucci Envy Me a Armani Code Women

GUCCI ENVY ME

Uwodzicielska Gucci Envy Me wzbudzi w Tobie wir emocji. Dobrze wiesz, że jesteś piękna i Envy Me opowie Ci za cały świat, który przed Tobą padnie na kolana. Nie musisz się ukrywać. Gucci Envy Me to prowokujący kwiatowo-owocowy zapach dla seksownych kobiet, które potrzebują tylko jednego spojrzenia i stają się centrum uwagi każdego społeczeństwa.

Miękkie, aromatyczne tony różowej piwonii i wodnego jaśminu prowokacyjnie uzupełnia różowy pieprz. Ta zabawna kombinacja naładuje Cię pozytywnym, pewnym nastrojem. W głowie liczi uzupełniają inne owoce w sercu, takie jak mango, ananas i granat, które miesza się z mistrzowską precyzją. Bicie serca przyspieszają róże w połączeniu z tytoniem. Całość kompozycji perfum dopełnia urocze i odurzające różowe piżmo , które oczywiście występuje również na końcu zapachu. Żaden człowiek nie ucieknie od tej pachnącej mgły. Nie ma szans.

GIORGIO ARMANI CODE WOMEN

Wyobraź sobie, że jesteś mężczyzną i właśnie zakochałeś się we włoskiej femme fatale. I to jest dokładnie to uczucie, które będzie miał każdy mężczyzna, który cię zobaczy.

Giorgio Armani Code Women to elegancki, uwodzicielski i bardzo czarujący zapach. Wywołuje w nas tę samą elegancję, co boska sukienka z ostatniej wieczorowej kolekcji Armaniego. Ciepły imbir i jaśmin tworzą serce zapachu. Zapach przywodzi na myśl gorące letnie dni u podnóża włoskich wzgórz, gdzie dojrzewają najbardziej soczyste owoce. Nic więc dziwnego, że nawet w Code Women znajdziemy powiew kwiatu pomarańczy, który w końcu zamienia się w słodki miód w połączeniu z egzotycznym drzewem sandałowym . Niepowtarzalne i luksusowe perfumy damskie Giorgio Armani Code Women są specjalnie zaprojektowane do noszenia jako uzupełnienia stroju firmowanego przez markę.

Dodaj komentarz