Perfumy Porsche Design 180

Perfumy Porsche Design 180
Wszyscy wiemy, jak wygląda samochód Porsche, ale wciąż wielu z nas nie wie, jak pachnie zapach Porsche. Zawsze imponujące jest mieć i używać perfumy związane z Twoją ulubioną marką samochodów. Jesienią perfumy Porsche Design 180 będą nowym luksusowym dodatkiem w rękach mężczyzn.

To eleganckie perfumy ze świeżymi akordami zapachowymi, które sprawiają, że jest on cennym zapachem do codziennego użytku, a nie tylko okazjonalnym dodatkiem.

O zapachu
Rodzaj męski
Produkcja 2018 rok
Nos Nicolas Beaulieu

Nuty zapachowe
Kardamon
Grejpfrut
Cytryna
Pomarańcza
Ananas
Czarny pieprz
Clary Sage
Mrożona kawa
Drewno cedrowe
Wanilia
Wetywer

„PORSCHE DESIGN 180 to eleganckie, ale męskie stworzenie oparte na unikalnych i wyrafinowanych składnikach. Ożywcza świeżość (z olejem z cytryny) spotyka się z pikantnym tykaniem (z kardamonu) dla wybuchowego duetu. Aromatyczne i pikantne fasetki (z olejku Clary Sage i oleju z czarnego pieprzu) odsłaniają śmiałą męskość powiększoną przez energetyzujący koktajl z mrożonej kawy. Wyrafinowana i szlachetna drzewiastość (wyrażona przez drzewo cedrowe i wetiwer) kontrastuje z bogatym zapachem wanilii w niezapomniany i wciągający szlak. Dzięki obrotowi o 180 stopni ta charakterystyczna butelka może być otwierana i zamykana. Techniczny zwrot, czysta elegancja i silna męskość powodują PORSCHE DESIGN 180. ”

Pierwsze perfumy Porsche, The Essence, zostały wprowadzone w 2008 roku z pozytywnym odzewem. Od tego czasu tytułowy dom Porsche wprowadza nowoczesne, niepowtarzalne i piękne zapachy, tak jak ekskluzywne i luksusowe samochody, które sprzedają. Nowy męski zapach to świeże / orientalne perfumy z przyjemnymi składnikami, takimi jak mrożona kawa, drewno, słodka wanilia i zrównoważone akordy świeże / cytrusowe.

Dodaj komentarz