Yves Saint Laurent i Dua Lipa prezentują, Libre

perfumy Yves Saint Laurent Libre
Francuski Maison Yves Saint Laurent wprowadził na rynek nowy zapach filarowy. YSL Libre jest przeznaczony dla silnych, odważnych i wolnych kobiet, które eksperymentują ze swoją wolnością, jak twierdzi francuski Maison.

Wolny. To jedno słowo, które definiuje Yves Saint Laurent. Zawsze na krawędzi. Eksperymentowanie. Przełamywanie granic. Przekształcenie smokingu w prowokacyjny damski strój wieczorowy w latach sześćdziesiątych. Dla dzisiejszych kobiet wolność jest najwyższym luksusem. To stan umysłu. Sposób gry według własnych zasad.

Idea wolności, jako ważna część DNA tego domu mody, posłużyła jako inspiracja dla nowego konceptu. Sam projektant mody jest postrzegany jako rewolucjonista, ubierający kobiety w garnitury i kurtki safari oraz przezroczyste, szerokie bluzki, a otaczały go kobiety, które walczyły o swoją wolność i pozycję.

Stworzona przez perfumiarzy Anne Flipo i Carlosa Benaima kompozycja perfum YSL Libre została opracowana tak, aby zawierała elementy fougere. Duet reprezentuje dwie strony tej samej monety, odwracając tradycyjnie męskie i kobiece akordy, aby stworzyć Libre. Nowe perfumy kwiatowe łączą w sobie esencję lawendy z Francji z wielkim urokiem kwiatu pomarańczy z Maroka, tworząc w ten sposób wyjątkowo brzmiący kwiatowy sojusz uzupełniony odważną nutą akordu piżma.

Nuta głowy: esencja mandarynki, olejek lawendowy, czarna porzeczka, petitgrain
Nuta serca: jaśmin, kwiat pomarańczy, absolut lawendowy
Nuta bazy: olejek cedrowy, ambra, piżmo, ekstrakt waniliowy

Naginający płeć riff na temat fougere, tradycyjnie męskiej kategorii zapachów, która obfituje w zielną lawendę i ziemisty mech dębowy. Dzięki naparowi z hiperskoncentrowanego kwiatu marokańskiej pomarańczy i zastrzeżonej, ekskluzywnej dla Yves Saint Laurent nucie zwanej – czekaj na to – Diva Lavender, która izoluje najświeższe elementy aromatycznego fioletowego kwiatu, wszelkie wyczuwalne piżmo jest skutecznie złagodzone.

Butelkę zaprojektowała Suzanne Dalton, która na nowo zinterpretowała logo Yves Saint Laurent dla Libre. Tutaj znajome logo Cassandry „YSL” jest odwrócone na bok, nadając butelce niezwykły, ale kuszący kształt. Flakon jest deklaracją couture, odzwierciedla tę samą dwoistość zapachu, która łączy płeć, a także nawiązuje do eleganckiego krawiectwa garnituru Yves Saint Laurent.

Nieustraszone przeciwieństwa są niezwykle atrakcyjne – projekt butelki broni tego etosu – dzieli się z nami Suzanne Dalton.
Flakon wyposażony jest w czarny, asymetryczny korek. Posiada również złoty łańcuszek na szyjce, który przypomina kultowe torby YSL, uzupełnione ponadczasowym logo. Nowa kampania YSL Libre i Dua Lipa jest prowadzona przez piosenkarkę, autorkę tekstów, która została niedawno nazwana Liderem Nowej Generacji przez Time Magazine. Znana z hitów, takich jak „Nowe zasady” i „Jeden pocałunek”, Dua Lipa została nominowana w pięciu różnych kategoriach podczas nagród Brit Awards w 2018 roku. Zdobyła nagrody dla „Najlepszej brytyjskiej artystki solowej” i „Najlepszy przełomowy występ”, by wymienić tylko kilka.

Film kampanii został wyreżyserowany przez filmowca Nabila Elderkina, który powiedział: „Dua Lipa to inspirujący wybór, by wcielić się w tę odważnie wyzywającą kobietę”. Dodał: „Młoda i charyzmatyczna, z bezkompromisowym poczuciem siebie i chęcią mówienia prawdy, jest dokładnie takim rodzajem ambasadora, który może emanować doskonale wykalibrowaną mieszanką wyzwolonej zmysłowości i wewnętrznej siły, która ucieleśnia brak kompromisu – samodzielna kobieta YSL”.

Yves Saint Laurent Libre składa się z lawendy, czarnej porzeczki, mandarynki i petirgrain w nutach głowy, lawendy, kwiatu pomarańczy i jaśminu w nucie serca. Na podstawę składają się esencje madagaskarskiej wanilii, cedru, ambry i piżma. Oferowany w postaci 30, 50 i 90 ml wody perfumowanej. Wejdź do pięknego świata Yves Saint Laurent.

Dodaj komentarz